مشاور ازدواج – هر کسی ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کند و ممکن است در برخی موارد قدرت تصمیم گیری از افراد به صورت کلی سلب شده و فرد قادر نباشد تا به خوبی در مورد اینکه چه کاری انجام دهد تصمیم بگیرد و مسلما در این میان یکی از چالش های مهم برای هر فردی در طول زندگی مساله ازدواج و موارد مرتبط با آن است.

مشاوره اینترنتی حضوری با تلفنی؟

فرد زمانی که تصمیم به ازدواج می گیرد چالش های متعددی را در زمینه انتخاب همسر و موارد مختلف مرتبط با آن روبه روی خود می بیند و پس از ازدواج نیز مسلما هیچ زندگی مشترکی وجود ندارد که در آن مشکلاتی وجود ندشته باشد لذا مشکلات و دغدغه های مربوط به مسائل ازدواج و روابط زناشویی می تواند یکی از داغ ترین و مهم ترین مشکلات افراد در طول زندگی شان باشد.

مشاوره ازدواج آسان

زوج درمانی با روانشناسان متخصص:

بسیاری از افراد و متخصصان اعتقاد دارندکه ازدواج می تواند زمینه ساز کاهش مشکلات و نا به هنجاری های فردی و اجتماعی در افراد شود لذا در صورتی که به خوبی انجام شود می تواند سبب کاهش مشکلات و آسیب های روحی و روانی در افراد شده.

همچنین با باز نمودن پنجره های خوشبختی به روی آن ها زندگی شاد و با کیفیت را برای آن ها رقم بزند.لذا مشاوره های حضوری خصوصا در تهران که فرد دسترسی های بهتری دارد نسبت به مشاوره تلفنی ازدواج پیشنهاد می گردد.

ویژگی های ازدواج های صحیح:

از جمله ویژگی هایی که می توان برای ازدواج های مناسب و صحیح بر شمرد این است که جوانان با ارضای روحی و عاطفی و جنسی در کنار همسر خود به آرامشی مطلوب یابد.

در نهایت می توانند به خوبی مشکلات و موانع موجود در زندگی خود را با کمک هم در طول زندگی از میان برداشته و با عشق و  محبت که نیاز مهم هر انسانی است در کنار هم زندگی کنند

در این بین مشکلاتی مانند مشکلات عاطفی، روحی و روانی و مواردی مثل خود ارضایی ، مشکلات جنسی و آسیب های اجتماعی به حداقل خواهد رسید و در مقابل ازدواج نادرست و بر مبنای ملاک های نامناسب و همچنبن بر پایه انتخاب های ناصحیح مسلما افراد را تا قعر نگون بختی خواهد کشاند و مشکلات زیادی را برای آن ها به وجود خواهد آورد.

راه کار ازدواج صحیح

حال سوال این است که چگونه افراد می توانند به انتخاب هایی درست و مناسب در زندگی رسیده و با انتخاب مناسب کسی که بتواند آن ها را خوشبخت کند قدم در مسیر موفقیت بردارند و این سوالی کاملا به جا و در عین حال پاسخ به آن سهل و ممتنع می باشد.

در زمینه ازدواج این بزرگ ترها هستند که می توانند کمک های بسیاری را به فرزندان خود کرده و آن ها را در زمینه های گوناگون راهنمایی کند.

به هر حال اگر فردی که برای مشورت انتخاب می کنیم دانش روان شناسی و مشاوره را نیز داشته باشد مسلما می تواند به نحو بهتری به ما کمک نموده و مشکلات ما را بهتر می فهمد لذا راهنمایی های او نیز مطلوب تر خواهد بود.

مشاور ازدواج خوب:

مشاور ازدواج کسی است که می تواند در زمینه ازدواج پاسخ بسیاری از سوالات بی جواب افراد را داده و نیز با روان شناسی مناسب و مطلوب آن ها از همان ابتدا تشخصیص می دهد که ایا افراد برای هم مناسب هستند و یا خیر و نیز می تواند با بهره گیری از دانش خود به خوبی به کسانی که در طول زندگی با همسر خود مشکلاتی دارند یاری رسانده و مشکلات آن ها را در زمینه ازدواج و روابط درون خانوادگی کاهش دهد لذا مشاور ازدواج به عنوان یک فرد مهم می تواند نقش بسیار مهمی را در زندگی افراد بازی کرده و در رسیدن آن ها به ازدواج پایدار به آن ها کمک نماید.

سوالات مهم ازدواج:

بهترین راه های مشاوره پیش از ازدواج چیست؟ 
مشاوره ازدواج آنلاین به چه معنایی است با توجه به اینکه بصورت تصویری در این زمینه محدودیتهایی وجود دارد؟
آیا می توان برای ازدواج فقط به مشاوره رایگان قناعت کرد؟
تفاوت مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در چیست؟
کانال های مرتبط با مشاوره  در این زمینه کدامند؟
سوالات مهم جلسات خواستگاری کدامند؟
آیا میزان تحصیلات دکتری برای یک روانشناس الزامی است؟ و تا چه میزان تحصیلات یک مشاوره مهم و ضروری است؟
شماره تلفن های مرتبط با  مشاوران و متخصصات و روانشناسان حوزه ازدواج مورد تایید کانون مشاوران ایران کدامند؟
کتاب های مرجع دانشگاهی در زمینه قبل ازدواج کدامند؟ ازدواج
راهنمایی ها و استفداعات دینی و مذهبی در زمینه ازدواج همچنین محدودیت های قانونی در این زمینه چیست؟
زمان و ساعات برگزاری کلاسها و کارگروه های کانون مشاوران ایران در این زمینه 
شماره تماس های مرتبط با ازدواج جوانان و همچنین نحوه گرفتن تست ازدواج
آموزشهای مهارت های  اینترنتی از چه سنی برای جوانان میسر و ممکن است؟
آدرس کلینیک یا دفتر تخصصی مشاوره ازدواج؟
مشاوره زناشویی مرتبط با روابط جنسی زن و شوهر و همسران چگونه است؟

مشاور ازدواج تلفنی راهنمای شماست:

کسانی که قصد ازدواج دارند می تواند به عنوان یک گزینه مطلوب به رفتن نزد مشاور ازدواج فکر کرده و مشکلات و دغدغه های خود را در زمینه امر مهم ازدواج از همان ابتدا کاهش دهند و نیز کسانی که در طول زندگی خود با مشکلاتی در ارتباط با ارتباط شان با همسر خود دارند می توانند به راحتی با بهره گیری از راهنمایی ها و خدمات مشاور ازدواج آن ها را بر طرف نموده و در مسیر موفقیت و سعادت گام بردارند.

مشاوره ازدواج توسط مشاور به خوبی در مراکز مشاوره صورت گرفته و افراد می توانند به راحتی با حضور در مراکز مشاوره و یا از طریق روش های غیر حضوری مانند تلفن و اینترنت مشکلات خود را با مشاور خود در میان گذاشته و با دریافت راهنمایی های به موقع و مناسب از او بهترین عملکرد را در طول زندگی زناشویی از همان ابتدای انتخاب همسر تا به انتها داشته باشند.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

مشاوره با مراکز مورد تایید کانون مشاوران ایران