برنامه ریزی زندگی

اشخاص موفق این را می‌دانند که باید هر روز خود را مفید و پربار بگذرانند. و به همین خاطر تلاش می‌کنند از هر روز خود بیشترین استفاده ممکن را داشته باشند . چه در رابطه با رشد فردی یا در رابطه با کاری خود.برنامه ریزی زندگی ایجاد انگیزه با برنامه ریزی ابزاری که برای انگیزه(…)

رابطه پدر زن و داماد

حقوق پدر زن و داماد به طور خاص در شرع بازگو نشده است. اما با توجه به آن که پدر زن هم جزوه یکی از خویشاوندان داماد به حساب می‌آید. پس بنابر  حقوقی در داماد دارا می‌باشد. و همچنین داماد و پدرزن دارای حقوقی می باشد. خویشاوند افرادی می باشند.رابطه پدر زن و داماد که(…)

برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی مطالعه قسمت پر اهمیت موفق بودن تحصیلی می باشد. ولی برخی اوقات پیدا کردن وقت کافی و مناسب برای مطالعه کردن دشوار به نظر خواهد رسید. مخصوصا خواندن قسمت هایی که به مرور فراوان تری احتیاج دارند. برنامه ریزی موفق درسی یکی از شیوه‌های با اطمینان برای موفق شدن. در مطالعه دارا بودن(…)

شکایت از مادر زن

شکایت از مادر زن:شیوه ی بهبود و برطرف شدن اختلافات بین داماد و مادرزن. عوامل های متفاوتی می‌تواند به ایجاد شدن درگیری در خانواده ها منتشر شود. متداولترین عاملی که مورد توجه قرار گرفته درگیری‌های داماد با مادرزن. یا مشهورترین آن عروس با مادر شوهر می باشد. اختلاف داماد و مادرزن از زمان قدیم همیشه(…)

شعر مادر زن

شعر مادر زن بنده ایده آل خدا مادرزن . ذکر  خیرش همه اطراف مادر زن. خنده رو مثل مربا شیرین. بهتر از باقلوا مادر زن. زندگی با مادر زن زندگی کردن با زن و فرزند که نه. بلکه به شیرینی رسیده با مادر زن. با شماها چه فردی بوده و هست. مهربانتر از ننه یا(…)

نارمک

نارمک نام و اسم محله ای می باشد. که در قسمت شمال شهر تهران قرار دارد. در زمان گذشته در دو کیلومتری جنوب شرقی تجریش . و پنج کیلومتر راه شوسه دماوند به تهران محسوب می‌شده است. محله نارمک محله نارمک که به محله ۱۰۰ میدان مشهور بوده است. دارای ۷ کیلومتر مربع مساحت و(…)

روانشناسی روابط

روانشناسی روابط برای داشتن روابط ایده آل و ارتباط بهتر راهکارهای وجود دارد . روانشناسی روابط زوجین که شامل موارد زیر خواهد شد..روانشناسی روابط همسر خود را همان گونه که هست قبول کنید. از سرزنش کردن دوری کنید نه اینکه تلاش کنید. تا به همسر خود را تحول بدهید یا به اصلاح کردن آن بپردازید(…)

شهید دستغیب

شهید دستغیب محله دستغیب با داشتن محوریت خیابان دستغیب از محلاتی می باشد. که قسمت غربی آن نسبت به شرقی آن دارای قدمت فراوان می باشد. و جزو محلات حاشیه ای به حساب می آید. معرفی محله شهید دستغیب که از ابتدا  محل زندگی خانواده های مهاجر از استان های غربی کشور. به خصوص قزوین(…)

کنترل خشم در محیط کار

کنترل خشم در محیط کار خشم را باید به عنوان یک عامل بازدارنده در محیط کار. که کارایی شما را کم می‌کند اهمیت بیشتری دهید. و حداقل ریشه آن را پیدا کنید.کنترل خشم در محیط کار کنترل عصبانیت در محیط کار آیا هنوز از اینکه در محیط کار خود از تلاش های تان قدردانی نشده(…)

کنترل خشم دکتر هولاکویی

کنترل خشم دکتر هولاکویی هر گاه شخص با اعمالی از طرف دیگران روبه‌رو می‌شود. که صدمه به هدف ها و نیازهای عمومی و غیرقابل جبران می باشد . احتمال زیاد فرد خشمگین خواهد شد. روانشناسی کنترل خشم  در خشم صدمه یا یک خطای غیرمنتظره ایجاد می شود . که شامل موارد زیر می شود: تحقیر(…)

اطلاعات بیشتر