خیانت زن به شوهر

خیانت زن به شوهر:بعد از آنکه به خیانت همسر خود پی بردید باید چه کاری انجام دهید؟ و چه کارهایی را نباید انجام دهید؟ مراحل زیر به شما قدم های تاثیر گذار در رابطه با پس از خیانت همسر توصیه می‌کند.  اگر زن به شوهر خیانت کند  هنگامی که به رابطه پنهان همسر خود پی(…)

با مردان خیانت کار باید چه کرد؟

 با مردان خیانت کار باید چه کرد؟خیلی تفاوت ندارد که این امر را چگونه نامگذاری کنیم . خیانت، بی وفا شدن یا ظلم نام آن هر چیزی که باشد صدمه های آنها یکی می باشد. صدمه ای به بزرگی  کشته شدن یک زندگی. برخورد با خیانت مردان هنگامی که متوجه می‌شوید همسر شما خیانت کرده است(…)

عفونت کردن مثانه

عفونت کردن مثانه:در زنان در سن های بالا امکان دارد به مشکلات مثانه مبتلا شوند و این مشکلات را به طور جدی دنبال نکنند. دستگاه ادراری انسان دستگاه ادراری از کلیه‌ها شروع می‌شود. کلیه ها هم توسط لوله‌هایی که حالب خوانده می‌شوند به مثانه وصل می‌شوند. دستگاه ادراری به پیشابراه ختم می‌شود که لوله کوتاهی(…)

روز جهانی ایدز

  روز جهانی ایدز با توجه به تاکید کردن نهاد جهانی بهداشت بر الزامی بودن دسترسی ۳۶.۷ میلیون  بیمار دچار ویروس اچ آی وی  با هدف جهانی سالم بودن تا سال ۲۰۳۰ میلادی، شعار کمپین  روز جهانی اچ آی وی  به عنوان “سالم بودن من حق من” انتخاب کرده اند. مبارزه با ننگ بودن اجتماعی(…)

علت تورم پا

    علت تورم پا:عوامل بسیاری برای تورم پاها موجود می باشد . ولی دلیل اصلی امکان دارد بعضی بیماری هایی باشد که از آن مطلع نمی باشید.   ۷ علت تورم پا  به چه دلیل نباید کفش تنگ پوشید. وقتی که کفش های تنگ می پوشید ، رو به رو شدن با تاول ها تنها(…)

ویژگی های آنتی باکتریال نانو

  ویژگی های آنتی باکتریال نانو:محققان در یک شرکتی که فرش تولید می کنند با به کار گرفتن فناوری نانو به تولید فرش‌هایی با ویژگی های آنتی باکتریال موفق شدند که اکنون وارد بازار شده است.   فرش های نانو با ویژگی های آنتی باکتریال تهیه کنید   تحقیقات محصولات نانو و دارای تاییدیه  نانوبه(…)

عمل زیبایی و صدمه به چشم

    عمل زیبایی و صدمه به چشم:بیشترین عوارض  در تزریق،  افتادن پلک ها،  بسته نشدن پلک ها، بسته شدن مجرای چشمی و ریزش دائم اشک می باشد.   زیبایی هایی که باعث می شود سالم بودن چشم صدمه ببییند   هر گونه عمل جراحی و غیر جراحی در ناحیه میانی و فوقانی صورت، دخالت بر روی(…)

خواص قهوه

  خواص قهوه:قهوه خواص بسیاری دارد و علاوه بر کم شدن وزن و لاغری در جلوگیری از بیماری هایی مثل پارکینسون موثر می باشد.   با استفاده از قهوه لاغر باقی بمانید محققان در تازه ترین تحقیقات خود به این پی برده اند که  مصرف قهوه فواید سلامتی بسیاری برای بدن انسان دارد و با(…)

دلیل اصلی کم خونی

دلیل اصلی کم خونی:کم خونی دلیل های متفاوتی دارد ولی بعضی دلیل ها مانند احساس خستگی و…. از علت های شایع این بیماری است.   احساس خستگی و ضربان قلب نا مرتب،  دلیل اصلی کم خونی می باشد   نمی دانید چرا همیشه احساس خستگی دارید؟ ضربان قلب نامرتبی دارید؟ در سرتان احساس سبک بودن(…)

اولین بار است که یک مشاور را ملاقات می کنید

اولین بار است که یک مشاور را ملاقات می کنید

این اولین بار است که یک مشاور را ملاقات می کنم (هر آنچه در جلسه اول مشاوره در انتظار شماست) مشاور : به هر قصد و نیتی به مراکز مشاوره ای مراجعه کرده باشید، دانستن این نکته که قرار است در جلسه اول انتظار چه چیزی را داشته باشید، برای شما احساس امنیت بیشتری ایجاد(…)

اطلاعات بیشتر