با خیانت چه باید کرد؟

با خیانت چه باید کرد؟ بعضی از زخمها می باشند که درمان نمی‌شوند . زخم کسی که خیانت همسرش را دیده است. از جمله این زخم محسوب می شود. با این وجود بعضی از زوج ها ترجیح می‌دهند . درعوض جدا شدن از یکدیگر پس از خیانت زندگی خود را از نو بسازند . و(…)

وقتی متوجه خیانت همسرم شدم

وقتی متوجه خیانت همسرم شدم برای مقابله کردن با خیانت راه حل‌هایی وجود دارد. مقابله با خیانت  که شامل موارد زیر می باشد: شاید به فکر این بیفتید که از یکدیگر طلاق بگیرید. امکان دارد بخواهید که هر چه زودتر به گرفتن وکیل بپردازید. هر چه سریعتر به این کار بپردازید . شرایط چانه‌زنی بهتری(…)

زنم بهم خیانت کرده چیکار کنم؟

زنم بهم خیانت کرده چیکار کنم؟ مقابله با خیانت  برای مقابله کردن با خیانت راهکارهایی موجود می باشد.   که شامل موارد زیر می باشد: پیش از فکر کردن ، هیچ وقت به اقدامات پر اهمیت دست نزنید. اگر چه امکان دارد تصور کنید که به محض متوجه شدن از خیانت کردن همسرتان . چمدان(…)

مشاوره فردی

مشاوره فردی اشخاص برای موفق بودن و همینطور خوب ظاهر شدن. در موقعیت های متفاوت احتیاج دارند تا به خودشناسی دست پیدا کنند. و تلاش کنند تا نقطه های ضعف و همینطور قوت خود را بررسی کنند . برای بهبود و رشد کردن شخصی‌شان کوشش کنند. فرآیند مشاوره فردی برخی از اشخاص نمی‌توانند در موقعیت(…)

درد خیانت

 درد خیانت خیانت کردن دارای عوارض  مختلفی در ارتباط با زوجین می باشد. یکی از رایج ترین واکنش هایی که شخص هنگامی که خیانت دیده است. از خود نشان خواهد داد وجود خشم زیاد از شخص مقابل می باشد . رفتار فرد خیانت دیده  که امکان دارد آن را به صورت تفکر خیانت و  مقابله(…)

نشانه های طلاق عاطفی

نشانه های طلاق عاطفی برخی اوقات زن و شوهر به دلیل هر مسئله کوچکی که ایجاد می‌شود. با یکدیگر به بحث کردن می‌پردازد .نشانه های طلاق عاطفی برخی اوقات هم روزها و حتی ماهها با یکدیگر به گفت و گو می‌پردازند. اینگونه زن و شوهر اختلاف آنها به جای خواهد رسید . که دیگر هیچ(…)

جواب خیانت

جواب خیانت در رابطه با خیانت کردن قبل از آنکه بدتر کردن زندگی خود بپردازید. با خود فکر کنید که رفتار درست چه می باشد که شامل موارد زیر می باشد: بیش از اندازه بر روی شخص سوم به حساسیت نپردازید. اگر تمایل دارید که به سرعت به دیوانه شدن برسید. پس می توانید که(…)

شوهرم خیانت کرده

شوهرم خیانت کرده: خیانت کردن در زندگی مشترک یکی از دشوارترین و  غیر قابل تحمل ترین ضربه می باشد . که به شخص مقابل وارد می شود.شوهرم خیانت کرده علل خیانت همسر هنگامی که به خیانت کردن همسر خود پی می بریم چه کاری باید انجام داد؟ آیا ترک کردن زندگی مشترک بهترین راهکار می باشد؟(…)

کار روانپزشک چیست؟

کار روانپزشک چیست؟ روانپزشکان به تشخیص دادن، بررسی کردن، معالجه . و جلوگیری از اختلالات رفتاری، عاطفی و همین طور ذهنی می پردازند. روانپزشک پزشکی می باشد که متخصص شناسایی کردن. و معالجه بیماری های روانی یا روان درمانی محسوب می شود.کار روانپزشک چیست؟ شناخت روانپزشک  تمام روانپزشکان در سنجش و معالجه بیماری های روانی(…)

مرکز مشاوره اندرزگو

مرکز مشاوره اندرزگو فرمانیه در زمان گذشته روستایی محسوب می‌شده است. معرفی مرکز مشاوره اندرزگو امروزه محله ای می باشد که :مرکز مشاوره اندرزگو در چهار کیلومتری قسمت شرق میدان تجریش. از قسمت شمال به سمت فرمانیه . از قسمت جنوب به دروس . و همینطور از قسمت غرب به اختیاریه و پاسداران منتهی می‌شود. این(…)

اطلاعات بیشتر